Recenzja SurfShark VPN 2020: pełna recenzja dostawcy

Glogo-NordVPN

Nasza ocena

północ
Prawdziwa miara dla ludzi, którzy chcą maksymalnej anonimowości,
CO LUBIMY
 • Bardzo szybka sieć VPN
 • Idealny dla Netflix i P2P
 • Praca w Chinach
 • Optymalna anonimowość dzięki TOR
 • Bardzo responsywna obsługa klienta
 • Aplikacje przyjazne dla użytkownika
GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY 30 dni
WSPARCIE 24/7/365 NAJLEPSZA CENA 3,10 € / miesiąc
App Express
Dzisiaj zaprezentujemy Państwu nasz kompletny przegląd i test NordVPN, bardzo wysokiej jakości dostawcy VPN, który jest wart zachodu. Prawdziwa referencja na rynku, zaoferuje Ci doskonałą ochronę w Internecie. Poza uczynieniem cię anonimowym dla wszystkich twoich działań, pozwoli ci to na ominięcie cenzury geograficznej. Cała jej oferta, którą zobaczymy podczas tego kompletnego przeglądu NordVPN naprawdę spełnia oczekiwania i jesteśmy pewni, że docenią Państwo bardzo wysoką jakość tego no-logowego dostawcy VPN doskonale przetłumaczonego na język francuski. NordVPN

wprowadzenie

Przed zaatakowaniem tej recenzji i testu dostawcy NordVPN, przedstawimy Państwu bardzo krótkie wprowadzenie "dlaczego posiadanie VPN jest bardzo przydatne". Coraz więcej ludzi zwraca się dziś ku temu rozwiązaniu. I nie bez powodu, jest to całkowicie zrozumiałe. Rzeczywiście, jak zobaczysz podczas tej oceny, będziesz w stanie chronić się w Internecie po naprawdę niewiarygodnej cenie. W chwili obecnej VPN jest naprawdę najlepszym rozwiązaniem, aby chronić się w Internecie po niższej cenie.

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


Główne cechy VPN to:
 • Anonimowość połączenia umożliwiająca swobodne przeglądanie w sieciach publicznych, w domu, pobieranie plików P2P/Torrent bez żadnego ryzyka,...
 • Chroń się w Internecie podczas surfowania w publicznych sieciach Wi-Fi. W 2016 r. 1 na 8 Amerykanów włamał się do danych bankowych podczas dokonywania płatności w Internecie w sieci publicznej.
 • Omijanie cenzury geograficznej w celu przesyłania strumieniowo zagranicznych kanałów krajowych lub dostępu do Facebook, Whatsapp, Netflix, Instagram, Youtube,... z krajów takich jak np. Chiny. Aby obejrzeć Netflix US z Francji, VPN jest rozwiązaniem dla Ciebie.
 • Skorzystaj z najlepszych cen : Unikaj ponownego kierowania tagów na podstawie adresu IP. Dzięki VPN zawsze będziesz korzystać z najlepszych cen biletów lotniczych, hoteli, pociągów…
Jego mocne strony
 • Numer jeden, jeśli chodzi o bezpieczeństwo
 • Wsparcie dostępne 24/7/365
 • Brak konserwacji dzienników
 • Pobieranie torrentów dozwolone
 • Odblokuj Netflix USA / UK / AUS…
 • Praca w Chinach
Jego słabości
 • Wysoka cena za 1 miesiąc
 • Przyspiesz nieco w porównaniu do ExpressVPN i SurfShark

Pełna specyfikacja

W celu szybkiego i kompleksowego przeglądu naszej recenzji NordVPN przedstawiamy wszystkie funkcje, które powinieneś wiedzieć o tym dostawcy VPN. Następnie znajdziesz wszystkie informacje podczas tego szczegółowego testu.

Dane techniczne dostawcy

usługa NordVPN
kraj Wybór kraju 62
dzienniki Przechowywanie dzienników sprawdzać nie
Zaloguj się Jednoczesne połączenia 6
wsparcie Kompatybilne urządzenia Mac, Windows, Linux, Android, iOS, Router
szyfrowanie szyfrowanie 256-bitowy AES
protokół protokoły OpenVPN, L2TP-IPsec, SSTP, PPTP
Wsparcie klienta Wsparcie klienta 24/7/365 - czat online - poczta
Streaming Streaming Netflix sprawdzaćTak (USA, Wielka Brytania, Kalifornia, AUS…)
potok Torrenty i P2P sprawdzać upoważniony
Zabij przełącznik Zabij przełącznik sprawdzać tak
prędkość prędkość Bez limitu
transmisja Transfer danych Bez limitu
płatność sposoby płatności Karta debetowa, PayPal, Bitcoin
cena wycena Między 3,10 a 10,63 € / miesiąc
gwarancja Zadowolony lub spłacony sprawdzać Tak 30 dni
wolny Darmowa sieć VPN nie nie
Odwiedź stronę Odkryj NordVPN

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


Cechy dostawcy

Jak zobaczysz w naszej recenzji NordVPN, ten dostawca zaoferuje ci to wszystko i wiele więcej. Siła jest bardzo duża, a my krok po kroku przedstawimy wszystkie cechy, dzięki którym ten dostawca stał się tym, kim się stał.

Streaming Netflix US

Zacznijmy tę recenzję od czegoś, co zainteresuje więcej niż jednego fanowskiego streaming player'a. I tak, NordVPN jest jednym z niewielu dostawców, którzy pozwalają na streaming Netflix US z Francji! Jako kompatybilny z VPN w Chinach, pozwoli Ci on nawet na streamowanie Netflix US z Chin, co jest dość wyjątkowe! Dla wszystkich innych strumieni jak BeIN Sports, MYTF1, OCS, RMC Sport, M6,... to też oczywiście działa! Jeśli chodzi o streaming, nasza opinia o NordVPN 2020 zaczyna się jak nigdy dotąd!

Konkurencyjne ceny

Nie ma braku jakości dla tego znanego na całym świecie dostawcy. Od tego czasu cennik zmienił się, a zatem będzie Cię kosztował więcej niż w przeszłości. Jak zobaczysz, są, jak prawie wszędzie, cztery oferty.

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


Każda oferta pozwala na posiadanie dokładnie takich samych usług. Różnica polega po prostu na czasie trwania abonamentu. Jak zawsze, jeśli weźmiesz roczną, dwuletnią lub nawet trzyletnią subskrypcję, będziesz miał o wiele bardziej interesujący koszt miesięczny. W rzeczywistości, możemy tylko doradzić czytelnikom tego zawiadomienia NordVPN 2020, aby rozpoczynali bezpośrednio od 3-letniego abonamentu. I nie bez powodu: jeśli nie jesteś zadowolony, masz 30 dni, aby poprosić o zwrot pieniędzy. Równie dobrze możesz od razu skorzystać z 36-miesięcznego abonamentu, który oferuje Ci znacznie niższe koszty miesięczne.
 • Subskrypcja na 1 miesiąc za 10,63 €
 • Roczna subskrypcja za 74,65 € lub 6,22 € miesięcznie
 • Dwuletnia subskrypcja za 106,58 € lub 4,44 € miesięcznie
 • 3-letnia subskrypcja za 111,82 € lub 3,10 € miesięcznie.

Jak widać, cennik oferowany przez tego dostawcę jest ponownie bardzo atrakcyjny. Należy do sieci VPN o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku, prawie na tym samym poziomie co CyberGhost.

Cennik-NordVPN

Jak widać, wzięcie 3-letniej subskrypcji daje miesięczną cenę dwa razy niższą niż w przypadku subskrypcji 1-letniej. Należy również pamiętać, że kampanie są regularnie organizowane, aby ceny były jeszcze bardziej atrakcyjne.

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


Odkryj NordVPN

VPN bez dziennika

Drugą rzeczą, którą chcemy kontynuować ten kompleksowy przegląd NordVPN jest fakt, że jest to No-log VPN. Co to znaczy? To znaczy, że nic nie jest rejestrowane o tym, co robisz w internecie. Dzięki temu będziesz mógł idealnie ściągać pliki bez podejmowania ryzyka. Podobnie, będziesz mógł płacić na każdej stronie bez obaw. Wszystkie Twoje dane są chronione i nigdy nie zostaną zapisane przez Twojego dostawcę. Nasza opinia w sprawie NordVPN jest bardzo pozytywna, ponieważ VPN no-logs są naprawdę tym, czego wszyscy szukają, gdy chcą mieć prawdziwą ochronę prywatności w Internecie. Z tym bardzo wysokiej jakości dostawcą, naprawdę nie masz się czego obawiać. dzienniki NordVPN

P2P / Torrent jest akceptowany

Bardzo ważny punkt dla osób, które chcą pobierać torrenty w P2P, jest oczywiście dozwolone tutaj. Bardzo trudno byłoby mieć pozytywną opinię o tym dostawcy VPN z siedzibą w Panamie, gdyby nie było możliwe pobranie.

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


Będziesz Pobierz wszystkie typy plików bez obaw, i jak powiedzieliśmy powyżej, bez spowalniania szybkości połączenia.

Ważne jest wyjaśnienie, że P2P jest tutaj akceptowane, ponieważ oczywiście nie wszędzie tak jest. Wybór NordVPN jest zatem doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz pobrać w P2P. Dzięki Kill Switch i całkowitemu brakowi dzienników nie będziesz już podejmować najmniejszego ryzyka.

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


Podwójne szyfrowanie

Kontynuujmy bezpieczeństwo szyfrowania danych. Ponownie nasza opinia NordVPN jest bardzo pozytywna. I nie bez powodu, podczas gdy zdecydowana większość dostawców oferuje proste szyfrowanie (które jest już w dużej mierze wystarczające), Nord VPN oferuje podwójne szyfrowanie w celu dalszej ochrony,

Możesz więc być bardzo pewny, że wszystkie wymiany z Internetem są zaszyfrowane idealnie ... oczywiście przy założeniu, że twoja sieć VPN jest włączona!

Prognoza NordVPN

Bardzo szeroki wybór serwerów

Istnieją kryteria wyboru serwerów wśród kryteriów, które oczywiście należy wziąć pod uwagę przy wyborze „wirtualnej sieci prywatnej”. Jeśli nasza opinia jest tak pozytywna, jest to oczywiste, ponieważ wybór jest tutaj niezwykle szeroki. W takim przypadku będziesz mieć nie mniej niż 5800 serwery zlokalizowane w 60 krajach aby wybrać lokalizację VPN.

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


W szczególności w Chinach będzie można łączyć się we Francji, Stanach Zjednoczonych, Hongkongu, Szwajcarii ... i 60 innych krajach. Przejdź bezpośrednio do oficjalnej strony, aby odkryć pełną listę.

Oczywiście przy tak dużej różnorodności serwerów nasza opinia o NordVPN może być bardzo pozytywna. Serwery-NordVPN

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


Łatwość

Przejdźmy do punktu użyteczności.

I znów nie będziesz rozczarowany. W rzeczywistości, jeśli wylądujesz w świecie VPN, szybko się do tego przyzwyczaisz. Wszystko jest bardzo proste i potrzebujesz tego Pobierz VPN i kliknij przycisk (po wybraniu lokalizacji), aby włączyć ochronę,

Naprawdę trudno to uprościć, a nasza opinia o NordVPN może być tylko pozytywna.

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


Tym, co znacznie ułatwia korzystanie z niego, jest fakt, że jest to dostawca doskonale przetłumaczony na język francuski. Jeśli nie mówisz po angielsku, możesz znaleźć swoją drogę. Przetestuj, przynajmniej nie ryzykujesz niczego, co zobaczymy w dalszej części tego testu i przeglądu NordVPN, dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Obsługa klienta NordVPN

Obsługa klienta 24/7/365

Wśród kryteriów, które są dla nas bardzo ważne przy wyborze dobrej sieci VPN, jest również jakość obsługi klienta. Na tym poziomie naprawdę mieliśmy doskonałe doświadczenia z NordVPN. Obsługa klienta jest zawsze dostępna przez cały czas.

To znaczy dobrze 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Aby uzyskać szybką i skuteczną odpowiedź, możesz użyć czatu. Istnieje również formularz kontaktowy, ale jak zawsze czas reakcji jest nieco dłuższy.

Zauważ, że chociaż NordVPN jest doskonale przetłumaczony na francuski, jest nim Obsługa klienta odpowie po angielsku, Dlatego musisz użyć Tłumacza Google lub Reverso, jeśli chcesz się z nim komunikować.

Jeśli chodzi o szybkość, wydajność lub przyjazność obsługi klienta, nasza opinia NordVPN nie może być bardziej pozytywna. Skontaktuj się z nimi też doceniamy jakość tej obsługi klienta.

Pomoc NordVPN

sposoby płatności

Z tym dostawcą VPN nie brakuje metod płatności. To ponownie odegrało pozytywną rolę w naszej opinii o NordVPN. Możesz faktycznie zapłacić za pomocą następujących rozwiązań:

Oczywiste jest, że wszystkie te sposoby płatności umożliwiają bezpośrednią aktywację usługi, dzięki czemu natychmiast będziesz mógł cieszyć się doskonałymi usługami oferowanymi przez NordVPN.

Metody płatniczego NordVPN

6 jednoczesnych połączeń

I tak, dobrze przeczytałeś! To nie przypadek, że wszystkie nasze testy i opinie NordVPN są tak pozytywne! W rzeczywistości ten dostawca VPN pozwala mieć maksymalnie 6 urządzeń podłączonych jednocześnie w celu ochrony Twojej prywatności lub ominąć cenzurę geograficzną.

Możesz więc łatwo udostępnić go rodzinie lub znajomym. Jeszcze bardziej interesujące są ceny, które przedstawiliśmy powyżej.

Połączenia równocześnie-NordVPN

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


Dzięki prostej subskrypcji będziesz chronić swój smartfon, tablet, router, komputer itp.

Wiele zastosowań

Podobnie jak wszyscy najlepsi dostawcy VPN na rynku, NordVPN pozwala korzystać z ochrony na wielu urządzeniach. Oprócz aplikacji na iOS i Androida możesz go również włączyć serwery takie jak Synology, konsola do gier i wiele innych mediów,

Odkryj NordVPN

Możliwe jest również ustawienie VPN na routerze, aby chronić absolutnie wszystkie podłączone do niego urządzenia.

Takie postępowanie nie obejmie już sześciu jednostek, ale jedną nieskończoną! I tak, wszystkie urządzenia, które łączą się za pośrednictwem routera, będą korzystać z wirtualnej sieci prywatnej. Wreszcie, wszystkie twoje urządzenia będą chronione w ten sposób, łatwo i tanio! Nasza opinia NordVPN może być bardzo pozytywna tylko na tym poziomie!

okna NordVPN

Kill Switch

Coraz częściej oferowane, Kill Switch jest również obecny tutaj aby dodatkowo zapewnić bezpieczeństwo w Internecie. To drugie pozwala, w przypadku odcięcia VPN (co jest naprawdę bardzo rzadkie, ale zdarza się), natychmiast przerwać połączenie internetowe.

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


W ten sposób nigdy nie będziesz żeglować bez ochrony, dlatego nasza opinia o NordVPN jest znów bardzo pozytywna.

Odkryj NordVPN

tutoriale

Wreszcie, dla osób, które nie znają się na VPNach, jest to naprawdę świetny dostawca. I nie bez powodu powstały samouczki wyjaśniające wszystko krok po kroku. W FAQ znajdziesz wszystkie odpowiedzi na twoje pytania, a to jest bardzo pomocne.

Jak widzieliśmy wcześniej w tej opinii i teście NordVPN zaktualizowanym w 2020 r., Możliwe jest również skontaktowanie się z obsługą klienta 24 godziny na dobę, co również zapewni bardzo szybką i skuteczną odpowiedź.

Jeśli jednak nie chcesz korzystać z obsługi klienta, otrzymasz szybką odpowiedź, szukając siebie, poprzez przewodniki i często zadawane pytania,

Przewodniki NordVPN

Recenzja NordVPN: Nie podoba nam się to

Lista mocnych stron tego dostawcy VPN jest naprawdę bardzo długa i to samo nie dotyczy słabych stron. W końcu jest jedna rzecz, którą ten dostawca może ulepszyć, aby osiągnąć doskonałość.

Pobierz NordVPN teraz — zaoszczędź 70%


prędkość

Powszechnie wiadomo, że sieci VPN mogą zmniejszyć prędkość, z jaką surfujesz po Internecie. Ponieważ przechodzisz przez serwer, a Twoje dane są szyfrowane, aby Cię chronić, logicznie zajmuje to trochę więcej czasu. Jeśli nasza opinia i test NordVPN są tak pozytywne, to nadal tak jest bardzo mała krytyka, jeśli chodzi o szybkość,

Oczywiście pozostaje to doskonałe, ale nie jest tak dobre, jak w ExpressVPN. Tutaj możesz spodziewać się utraty około 50% prędkości podczas surfowania lub pobierania z Internetu za pomocą VPN. Dotyczy to pobierania. Podczas przesyłania jest nawet poprawa 🙂.

Jesteśmy tutaj bardzo krytyczni, ponieważ naszym zdaniem NordVPN jest zobowiązany do znalezienia słabości u tego dostawcy. W rzeczywistości nie poczujesz nawet różnicy i będziesz mieć wrażenie przeglądania bez VPN ... z tą różnicą, że jesteś chroniony!

Oto wyniki naszego testu prędkości od tego dostawcy: Połączenie BEZ VPN: Test prędkości z włączoną funkcją NordVPN: prędkość NordVPN

Podsumowanie naszej opinii na temat NordVPN

Jak widzieliście podczas tej recenzji NordVPN 2020, jakość tego dostawcy jest bardzo wysoka i bardzo trudno nam znaleźć słabość. Gdybyśmy byli bardzo krytyczni, moglibyśmy poprosić o jeszcze większą prędkość. Ceny można również nieznacznie poprawić w przypadku rozwiązania na jeden i dwanaście miesięcy, ale jest to naprawdę znikome.

Ten dla 3 lata są po prostu niesamowite !

Ogólnie rzecz biorąc, nasza opinia o NordVPN nie może być bardziej pozytywna i zapewniamy, że z pewnością nie pożałujesz, że podpisałeś ofertę od tego dostawcy.

Teraz musisz tylko przejść na oficjalną stronę i subskrybować jedną z trzech ofert i skorzystać z tego okresu 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy aby dowiedzieć się, czy jest to VPN, którego potrzebujesz.

Mamy nadzieję, że ta recenzja była dla Ciebie pomocna i bardzo dziękuję za odwiedziny.

NordVPN

3,10 €
NordVPN logo

Aplikacja i funkcje

9,5 / 10